• Hjem
  • Auksjon 1
<< Lot 30 - NK 2 - Pent ...   Lot 32 - NK 2 - 2 stk ... >>

Lot 31 - Auksjon 1

Estimert:
200,00/1.000,00 kr
Starbud:
200,00 NOK
Gjeldende bud:
0,00 NOK

NK 2 - Ustemplet merke, mulig påført lim. Mangler hjørnetagg og rift oppe.

Bud

Status lot:
Auksjonen er avsluttet