Frimerker - Lynauksjon 4

Lot NK 77

Lot 121

Frimerker

Lot NK 77

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
120,00 kr
Lot 3 stk brev med 20 øre løve

Lot 122

Frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Fæmund II pent førstedagsstemplet hefte

Lot 123

Frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
220,00 kr
Lot 10 stk frankerte postkort

Lot 124

Frimerker

Lot 10 stk frankerte postkort

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Lot brev og førstedagsbrev + miniark

Lot 125

Frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
0,00 kr
Lot eldre merker, løse og på klipp

Lot 126

Frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
30,00 kr
Brevkort datert 18/5 1889

Lot 127

Frimerker

Brevkort datert 18/5 1889

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
0,00 kr

Lot 128

Frimerker

Gammel Cognac-kasse med frimerker fra hele verden

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
40,00 kr

Lot 129

Frimerker

Liten Norgessamling fra 70 tallet på egenmonterte albumar

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
35,00 kr

Lot 130

Frimerker

Liten samling Norge i 16 siders innstikksalbum, også noe postfrisk + julemerker og andre rariteter

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
150,00 kr
Dublettlager Norge i 16 siders innstikksalbum

Lot 131

Frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
110,00 kr
Samling hele verden i 32 siders innstikksbok

Lot 132

Frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
95,00 kr
Lot Postfriske Offentlig sak

Lot 133

Frimerker

Lot Postfriske Offentlig sak

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Svenske dubletter postfrisk og stemplet

Lot 134

Frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Postfriske Svenske striper

Lot 135

Frimerker

Postfriske Svenske striper

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
15,00 kr
Postfriske Svenske blokker

Lot 136

Frimerker

Postfriske Svenske blokker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
25,00 kr
Postfriske Svenske blokker

Lot 137

Frimerker

Postfriske Svenske blokker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
15,00 kr
Lot Svenske frimerker

Lot 138

Frimerker

Lot Svenske frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
0,00 kr
Lot Norske frimerker

Lot 139

Frimerker

Lot Norske frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Lot Norske frimerker

Lot 140

Frimerker

Lot Norske frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Lot Norske frimerker

Lot 141

Frimerker

Lot Norske frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Lot Norske frimerker

Lot 142

Frimerker

Lot Norske frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Miniatyrark Blokk 30 Stemplet

Lot 143

Frimerker

Miniatyrark Blokk 30 Stemplet

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Lot Norske frimerker

Lot 144

Frimerker

Lot Norske frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
0,00 kr
Lot Norske frimerker

Lot 145

Frimerker

Lot Norske frimerker

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Miniatyrark Blokk 31 Stemplet

Lot 146

Frimerker

Miniatyrark Blokk 31 Stemplet

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr
Miniatyrark Blokk 32 Stemplet

Lot 147

Frimerker

Miniatyrark Blokk 32 Stemplet

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr

Lot 148

Frimerker

100 Kroner 1957 i kvalitet 1+, den meget populære tømmerfløteren

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
340,00 kr

Lot 149

Frimerker

100 Kroner 1958 i kvalitet 01 med noen flekker, den meget populære tømmerfløteren

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
420,00 kr
NK 58 A Lettstemplet

Lot 150

Frimerker

NK 58 A Lettstemplet

Starbud:
10,00 kr
Gjeldende bud:
10,00 kr

Lynauksjon 4

Kategorier

Auksjon: Lynauksjon 4

Frimerker - alle auksjoner

Tidsrom

Forhåndsbud - Slutter
28 05 2021 19:00 CEST

Live auksjon - Starter
28 05 2021 19:00 CEST