• Home
  • Auction 1
<< Lot 30 - NK 2 - Pent ...   Lot 32 - NK 2 - 2 stk ... >>

Lot 31 - Auction 1

Estimate:
200,00/1.000,00 kr
Starting price:
200,00 NOK
Current bid:
0,00 NOK

NK 2 - Ustemplet merke, mulig påført lim. Mangler hjørnetagg og rift oppe.

Grading/Status: 3

Bids

Lot status:
Auction closed

Auction 1

Timetable

Pre-bidding - End
10 04 2021 11:00 CET

Live auction - Starts
10 04 2021 11:00 CET